Month: مرداد ۱۳۹۳

شانگهای

شانگهای

تور شانگهای

تور های شانگهای

شانگهای , شرقی ترین بندر چین و بزرگ ترین و پرجمعیت ترین  شهر این کشور محسوب میشود ؛بندیر با بیش از ۲۳ ملیون نفر جمعیت ۱۸ منطقه و یک ایالت !

 

شانگهای

شهر ۶ هزار کیلومتری شانگهای که به نظر میرسد ۶_۵  برابر تهران باشد بزرگ ترین شبکه متوی دنیا متروی را به طول ۴۰۰ کیلومتر دارد . به علاوه بیشتر از ۹۵۰  خط اتوبوس هم  در این شهر کار میکند و مسیر و زمان بندی  رفت و اماد انها  مشخص است

 این بندر شرقی چین در کرانه چپ رودخانه  هوانگ  پو در جنوب یانگ تسه  با فاصله  اندکی از اقیانوس ارام قرار گرفته و مردم شهر ان را به دو قسمت تقسیم کرده اند منطقه شرق رودخانه و منطقه غرب ان.

شانگهای .یک شهر چهار فصا محسوب میشود که اب و هوای خنک و صافی دارد و دمای متوسط سالانه ان حدود ۱۶ درجه سانتیگراد است به این ترتیب جزو شهرهای است که در هر چهار فصل میتوانید به ان سفر کنید .

شانگهای یکی از شهر های است که کلکسیونی از ترین ها را در خود جمع کرده مثلا این شهر بزرگترین بندر کانتینری بزرگترین پایگاه صنعتی و بزرگ ترین مجتمع فولاد پتروشمی بزرگترین کارخانه اتومبیل سازی .هواپیماسازی .کامپیوتر سازی چین بزرگترین برج تلویزیونی اسیا بزرگترین شبکه تلویزیونی کابلی دنیا و بلاخره سریعترین ترن دنیا هم در این شهر قرار دارد .

 

 

شانگهای

چین

چین

تور چین

چین جایی شبیه به هیچ جا نیست .

 چین

از همین ابتدا باید بدانیم که چین  این کشور حدودا یک و نیم میلیارد نفری سرزمینی متفاوت از تمام کشوهای است که تاکنون به آن قدم گذاشته اید .اغراق نخواهد بود اگر پرجمعیت ترین کشور دنیا را صاحب کهن ترین تمدن ها هم بنامیم و همین طور صاحب عجیب ترین پدیده های بشری .

 

 

چین با مساحت ۹۰۱/۵۶۹/۹ کیلومتر

 

همیشه به سختی و با جدیت کار کرده وهر انچه را از پیشینیانش باقی مانده با دقت و حوصله نگهداری کرده تا بتوانند میراث چندین هزار ساله را به دنیا و مردمانش نشان دهند . به این ترتیب در این ۹ میلیون کیلومتر مربع هم مناظر طبیعی متنوع و جذاب وجود دارد و هم مکان ها و دیدنی های تاریخی که از ان سیر نمیشوید و بعید است بتوانید در مدت اقامتتان تعدادی از مهمترین آن ها را تماشا کنید .چین

 

کلان شهرهای صنعتی و مدرن با مذاکر خرید عظیم در کنار ساختمان های هزار ساله که شکل و ترکیبشان را از دست نداده اند تعداد فرهنگی و جغرافیای و همچنین زندگی بدون  و  ساده در صحرای بکر سین کیانگ تنها بخشی  از عجایب و پدییده های چین است که بینندگان را هیجان زده میکند.

 

هر چه باشد آن ها دارند در کشوری زندگثی میکنند که از هنگام اجرای اصلاحات اقتصادی یکی از سریع ترین رشد های اقتصادی دنیا را داشته و حالا هم بزرگ ترین صادر کننده و دومین وارد کننده بزرگ  کالا در دنیاست و علاوه بر این عنوان دومین اقتصاد بزرگ دنیا بر پایه تولید  ناخالص  داخلی را هم به دنبال خود یدک میکشد .

 

ورودی ها