Month: مرداد ۱۳۹۴

هتل استاروای اینترنشنال سپرتس پکن

هتل استاروای اینترنشنال سپرتس پکن

نرخ رزرو استاروای اینترنشنال سپرتس پکن

خدمات استاروای اینترنشنال سپرتس پکن

امکانات استاروای اینترنشنال سپرتس پکن

کیفیت استاروای اینترنشنال سپرتس پکن

Starway International Sports Hotel Beijing

تور چین

هتل استاروای اینترنشنال سپرتس پکن

هتل استاروای اینترنشنال سپرتس یکی از هتل های ۴ ستاره پکن می باشد اين هتل داراي ۱۱۲ اتاق مي باشد. اتاقها، به سيستم تهويه مطبوع، مجهز ميباشند.کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.

اگر میخواهد تور چین خود را در  هتل های ۴ ستاره پکن سپری کنید با کارشناسان تور چین در شرکت ما تماس بگیرید

هتل استاروای اینترنشنال سپرتس پکن

هتل جین جیانگ فایان پکن

هتل جین جیانگ فایان پکن

نرخ رزرو هتل جین جیانگ فایان پکن

خدمات هتل جین جیانگ فایان پکن

کیفیت هتل جین جیانگ فایان پکن

Jin Jiang Fuyuan Hotel

هتل های پکن , تور چین

هتل جین جیانگ فایان پکن

هتل جین جیانگ فایان یکی از هتل های ۵ ستاره پکن می باشد امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد.اين هتل داراي ۱۹۳ اتاق مي باشد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير بيليارد، تنيس، بولينگ شرکت کنند.شما نيز مي توانيد از خدمات زيبايي آرايشگاه هتل استفاده کنيد.

یکی از گزینه های اقامتی مناسب در سفر به پکن چین هتل جین جیانگ فایان (Jin Jiang Fuyuan Hotel ) می باشد که با داشتن امکاناتی مناسب و کارکنان متعهد اقامتی با آرامش و راحتی برایتان می سازد .

امکانات رفاهی هتل جین جیانگ فایان پکن شامل ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد و در کنار لذت بردن از آبتنی می توانید در فعاليت هايي نظير بيليارد، تنيس، بولينگ شرکت کنید .

حتی هتل جین جیانگ فایان پکن برای سرگرمی و تفریح هرچه بیشتر مهمانان اتاق بازیهای کامپیوتری – کاریوکی و کلوپ با DJ را نیز تدارک دیده است تا مهمانان در زمان اقامت اوقات خوشی را سپری کنند و خاطره ای به یاد ماندنی از سفر به پکن و اقامت در هتل جین جیانگ فایان داشته باشند .

اگر میخواهد تور چین خود را در هتل جین جیانگ فایان سپری کنید با کارشناسان تور چین در شرکت ما تماس بگیرید

سایر امکانات و خدمات هتل جین جیانگ فایان پکن خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – آرایشگاه – صرافی – خدمات کفش و واکس – مرکز تجارت – دستگاه خودپرداز – پذیرش شبانه روزی – آسانسور – گاوصندوق – تهویه و بار می باشد .

هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن

هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن

نرخ رزرو هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن

خدمات هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن

امکانات هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن

کیفیت هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن

هتل های پکن

Radegast Lake View Hotel Beijing

هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن

هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ یکی از هتل های ۵ ستاره پکن می باشد هتل Radegast Lake View Hotel Beijing با خدمات عالي خود پذيراي مهمانان ميباشد. ميهمانان عزيز مي توانند از اتاقهاي راحت هتل لذت ببرنداتاقهای پاکیزه این هتل بهترین مکان برای استراحت و آرامش میباشند.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی میباشند.

امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، سونا ، استخر سر پوشیده می باشد.اين هتل داراي ۳۰۷ اتاق مي باشد.اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.

اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد .ميهمانان ميتوانند در فعاليت هايي نظير پينگ پنگ، بيليارد شرکت کنند.

اتاق های هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن بسیار تمیز و راحت بوده و تمام خدمات آسایشی و رفاهی را دارا می باشند .

اتاقهای هتل رادگاست لیک ویو شامل ۳۰۷ اتاق استاندارد و سوئیت مجهز می باشد . استفاده از رنگ های ملایم و طراحی مدرن اتاق ها و بهره مندی از وسایل مدرن و مبلمانی کلاسیک و راحت و پنجره هایی بزرگ با نورگیر مناسب که چشم اندازی باشکوه از دریاچه و مناظر شهر داشته ، زیبایی آن ها را دو چندان کرده است . ارائه خدمات خانه داری روزانه با پرسنلی که برای اینکار آموزش دیده اند، اتاقها را چون روز اول  لوکس نگاه می دارند . تمام اتاقها مجهز به تهویه مطبوع ، روم سرویس ۲۴ ساعته ، وسایل برودتی و حرارتی ، بالکن ، حمامی مجهز به وان و دوش مجزا و وسایل مکمل استحمام ، سشوار ، صندوق امانات ، صبحانه در اتاق ، مینی بار، یخچال ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره و قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت رایگان می باشند. همین عوامل سبب شده تا اتاق های مجلل هتل رادگاست لیک ویو از جذابیت زیادی برای گردشگران تور پکن برخوردار باشند .

 

اگر میخواهد تور چین خود را در هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن سپری کنید با کارشناسان تور چین در شرکت ما تماس بگیرید

وجود فروشگاه های متعدد هدایا و سوغات در هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن نیاز مهمانان را برای خرید برآورده می کند همچنین يک صرافي نيز در هتل وجود دارد.

دیگر خدمات هتل رادگاست لیک ویو بیجینگ پکن خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – صبحانه در اتاق – اتو کشی – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – اتاقهای پاک و بدون سیگار- آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه و بار می باشد .

ورودی ها

معبد ۶ درخت انجیر گوانگجو

معبد ۶ درخت انجیر گوانگجو

تور چین

معبد ۶ درخت انجیر گوانگجو

معبد ۶ درخت انجیر تاریخی ۱۴۰۰ ساله را دربا خود همراه دارد، معبد ۶ درخت انجیر یکی ازمعابد برتر بودائیست در گوانجو به حساب می آید و در خیابان لیورنگ (Liurong) ( که در زبان چینی به معنای خیابان ۶ درخت انجیراست) واقع شده است. این معبد به خاطر مجموعه آثار باستانی و فرهنگی که درخود جای داده است ، هم در داخل و هم خارج از کشور از شهرت خاصی برخوردار است.
این بنا در سال ۵۳۷ ساخته شده است و بعد از آن چندین مرتبه بازسازی شده است، نام معبد نیز چندین مرتبه تغییر کرده است که از جمله اسامی قبلی آن می توان به معبد Changshou ( به معنای معبد طول عمر ) و معبد Jinghui اشاره داشت . نام حال حاضر معبد در واقع نامی است که توسط ادیب بزرگ Dongpo Su در دوران سلطنت خاندان Song ها (۹۶۰-۱۲۷۰) به آن داده شد. گفته می شود که زمانی که این دانشمند از سفرش به شمال بر می گشته ، در مسیر خود این معبد را می بیند و در نزدیکی آن ۶ درخت انجیر بزرگ می بیند. انرژی ناشی از درخت ها احساس خوشی را به او می دهد. راهب بزرگ معبد از او دعوت می کند تا نامی به معبد بدهد، Dongpo Su ، نام کنونی را انتخاب می نمایدو سرانجام ، معبد نام رسمی اش به معبد ۶ درخت انجیر تغییر می یابد. پاگودایی که در این معبد وجود دارد، مجموعاً به عنوان ۶ پاگودای انجیر از پاگودای گل خوانده می شود.
وقتی که از درب کوهستانی وارد معبد شوید، اولین تالاری که به چشم می خورد ، تالار Tanwang است. بودای خندان درست روبروی شما با صورتی پر از لبخند تماشایتان می کند و به شما خوش آمد می گوید. درست پشت این تالار ، تالار Weituo قرار گرفته است. با توجه به داستان هایی که نقل شده ، Weituo ژنرالی بوده که آثار باستانی بودائیسم را که دزدیده شده بودند، بازپس می گیرد، این فرد درست برعکس بودای خندان ، چهره عبوس و خشن و جدی دارد.

معبد ۶ درخت انجیر گوانگجو

چشم نواز ترین بخش معماری این سازه مربوط به پاگودای۶ انجیر است. در واقع این همان پاگودایی است که در آن آثار عتیقه و باستانی بودایی نگهداری می شود. سقف این بنا رو به بالا ساخته شده و شبیه به گل سرخ پنج برگ است. رأس پاگودا شبیه به پرچم گل ساخته شده است و کل سازه شبیه به کلاله ای بزرگ به نظر می رسد، به همین دلیل است که مردم محلی به آن پاگودای گل مانند می گویند. پاگوداها هم فضای نمایشی زیبایی دارند و هم چشم انداز دلپذیری برای بازدید کنندگان فراهم می کنند.
در غرب پاگودای ۶ انجیر، تالار بودایی Daxiong واقع شده است، که تالار اصلی مجموعه معبد ۶ درخت انجیر نیز به حساب می آید. سه تا از بزرگترین تندیس های مسی بودایی باستانی با اسامی Sakyamuni، Amitabha ،Apothecary در این محل واقع شده اند ، این تندیس ها نمادی از حال، گذشته و آینده محسوب می شوند.
حین بازدید از معبد شاهد سوزاندن عود توسط بازدیدکنندگان خواهید بود، هر ساله در اول سال نوی چینی که با عنوان فستیوال بهاره خوانده می شود و همچنین در فستیوال فانوس ، تمامی معابد و از جمله همین معبد جمعیت زیادی را پذیرا خواهند بود. مردم بسیاری در صف های طولانی می ایستند تا بتوانند عودهایشان را با دعای اینکه در سال جدید از سوی خداوند مورد عفو قرار بگیرند بسوزانند.
برای بازدید از این مکان به حداقل یک ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

معبد ۶ درخت انجیر گوانگجو

هزینه ورودی : ۱۵ یوان است
ساعات کاری : ۸:۳۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر
برای رفتن به این محل کافی است مترو خط ۱ و یا ۲ را سوار شده و در ایستگاه Gongyuanqian پیاده شوید. از خروجی B مترو که بیرون بروید ، با ۵ دقیقه پیاده روی به معبد می رسید.

ورودی ها

رودخانه مروارید Pearl River گوانگجو

رودخانه مروارید Pearl River گوانگجو

تور گوانگجو , تور چین

رودخانه مروارید Pearl River گوانگجو

رودخانه مروارید گوانگجو ، طولی معادل ۲۰۰۰ کیلومتر دارد( ۱۲۴۳ مایل) این رودخانه سومین رودخانه بلند چین به حساب می آید. این رودخانه از ۴ رودخانه مجزا ایجاد می شود. رودخانه Xi ( که از فلات Yunnan-Guizhou نشأت می گیرد)،رودخانه Luxi ( که از شهر Conghua در استان Guang dong سرچشمه می گیرد) ، رودخانه Bei و رودخانه Dong ( که هر دو از ایالت Jiangxi سرچشمه می گیرند.) ، این چهار رودخانه در گوانجو به هم می پیوندند و حدود ۷۰ کیلومتر جاری هستند و در نهایت به دریای جنوب می ریزند. بخشی از رودخانه که از شهر گوانجو می گذرد ، همان رودخانه مروارید است، که در واقع بخش شناخته شده تر رودخانه به حساب می آید. در دوران باستان ، رودخانه مروارید، تحت عنوان دریای مروارید شناخته میشد، این به خاطر عرض ۲۰۰۰ متری کانال اصلی رودخانه بود ( یعنی چیزی حدود ۲۱۸۷ یارد) . بعد تر ها ، عرض رودخانه به ۱۹۷ یارد کاهش یافت. نام رودخانه مروارید از تخته سنگی بزرگ که بر بستر رودخانه وجود دارد سرچشمه می گیرد. این تخته سنگ ، با عنوان « مروارید دریا» ، کاملاً گرد و صیقلی است ، درست شبیه به یک مروارید درخشان بزرگ.
امروزه با رشد و توسعه شهر گوانجو ، ۱۰ پل بر فراز این رودخانه ساخته شده است ، که دو سوی رودخانه را به هم اتصال می دهند . در دو سمت رودخانه ، ساختمان های سر به فلک کشیده هتل های چند ستاره و مراکز خرید بزرگ فراوان دیده می شوند.

رودخانه مروارید Pearl River گوانگجو

در طول روز ، مردم می توانند در راه روی چشم انداز ( محوطه پیاده روی مخصوص کناره رودخانه ) در کنار رودخانه پیاده روی نموده و از منظره آبی زیبا لذت ببرند. این مسیر پیاده روی ۲۳ کیلومتر درازا در طول رودخانه دارد ( ۱۴ مایل) این مسیر در واقع نوعی بند است که جهت استفاده از چشم انداز ساخته شده است. علاوه بر چشم انداز جذاب آب در کناره رودخانه مروارید، مردم همچنین می توانند ساختمان های هنری و تاریخی را در این ناحیه از گوانجو بیابند، که از آن جمله می توان به آکادمی نظامی هوانگ پو (Huang pu )( اولین آکادمی نظامی در تاریخ کشور چین) ، سالن کنسرت Xinghai ( که منظره ای زیبا و غیر معمول را نمایش می دهد)، ساختمان تاریخی در Shamian ( که در برگیرنده صدها ساختمان با طراحی های معماری مختلف است) و بارانداز Tianzi ( که برای تجمعات رسمی در ۱۰۰ ها سال گذشته مورد استفاده قرار می گرفته ) اشاره نمود.
رودخانه مروارید، مانند روبانی است که ساختمان های تاریخی و مناظر زیبا را در طول رودخانه به هم متصل می کند و به مردم هم فرهنگ مدرن و هم میراث تاریخی شهر گوانجو را نمایش می دهد.
برای رسیدن به این محل کافی است که خط ۲ مترو را سوار شوید و در ایستگاه Haizhu Square Station پیاده شوید، از خروجی A که بیرون بروید، می توانید راه خود را سمت مسیر کنار رودخانه به راحتی بیابید.

در عبور از چنین شهر موفقی ، رودخانه مروارید، علاوه بر نمایش زیبایی طبیعی اش همچون سایر رودخانه ها ، نوعی چشم انداز خیره کننده را نیز ارائه می نماید که تنها به مناطق مدرن تعلق دارد . وقتی شب فرا می رسد ، رودخانه مروارید بلافاصله زیباییش دو چندان می شود. برج های اطراف ، با چراغ های نئون رنگارنگ تزئین شده اند، که باعث می شوند روی رودخانه رنگین کمانی عالی مجسم شود. در دو سوی رودخانه زندگی شبانگاهی شهر بیدار می شود، که در فروغ چراغ های رنگارنگ بسیار زیبا به نظر می رسد. آب در رودخانه ، نورافشانی ها را به صورت خیره کننده ای بازتاب می دهد و انگاره هایی بر آن سوسو می زنند. کشتی های کروز پر از توریست ها ، به آهستگی در رفت و آمد هستند. بازدید کننده ها از خنکای آرام نسیم لذت می برند و در منظره شبانگاهی رنگارنگ غوطه ور می شوند. شب های رودخانه مروارید بسیار شبیه به لنگر گاه ویکتوریا ( Victoria ) در هنگ کنگ می باشد.

تپه نیلوفر آبی گوانجو

تپه نیلوفر آبی گوانجو

تور چین

تپه نیلوفر آبی گوانجو

 

تپه نیلوفر آبی ( لیان هواشان) (Lotus Hill ) :
تپه نیلوفرآبی گوانجو  ، یکی از تپه های مشهور در دلتای رودخانه مروارید به شمار می رود. این تپه در قسمت شرقی حومه شهر Panyu در بیست کیلومتری شهر گوانجو و شصت مایلی هنگ کنگ واقع شده است.
مرکز تفریحی توریستی تپه نیلوفر آبی مساحتی بالغ بر ۲٫۵۴ کیلومتر مربع را به خود اختصاص داده است. در این منطقه ۴۸ تپه کوچک سنگ ماسه ای وجود دارد و بلند ترین این تپه ها ۱۰۸ متر ارتفاع دارد.
مرکز تفریحی توریستی تپه نیلوفر تاریخی ۲۰۰۰ ساله دارد و بهترین نمونه از سنگفرش های باستانی را می توان در آن یافت.
شهر لوتوس یا همان نیلوفر آبی ، در دوره پادشاهی Kangki ها ساخته شده است ( ۱۶۴۴-۱۹۱۱). در این منطقه یک تندیس طلایی از الهه رحمت وجود دارد که در نوع خود در جهان بزرگترین به شمار می رود.این تندیس در سال ۱۹۹۴ با استفاده از ۱۲۰ تن برنز ساخته شد و روی آن با ۱۸۰ تیل طلا پوشش داده شد. این مجسمه بزرگ چیزی حدود ۴۱ متر ارتفاع دارد.
مرکز تفریحی توریستی تپه لوتوس ، ترکیبی از تپه ماهورهای قدیمی و نازک بینی های مدرن را در کنار هم و همزمان به نمایش می گزارد. بازدید از این محل را در برنامه سفر خود حتما جای دهیدو از زیبایی منحصر به فرد آن لذت ببرید.
اینکه نام این تپه از کجا آمده است به افسانه ای قدیمی بر می گردد ، افسانه این طور می گوید که در زمان های دور اژدهایی شیطان صفت در دریای چین جنوبی زندگی می کرده ، این اژدها دائماً به دهانه رودخانه مروارید می آمده و باعث اذیت و آزار و ترس و وحشت مردم شهر می شده است. روزی از روزها ، الهه رحمت تخت نیلوفری شکل خود را به طرف اژدها می اندازد و سعی می کند این اژدها را رام کند. مردم به این باورند که همین تخت نیلوفری بوده که بعد تر ها با گذشت زمان به سنگ نیلوفری که در حال حاضر هم وجود دارد تبدیل شده است. نام تپه از همین جا گرفته شده ، تپه نیلوفر آبی یا تپه لوتوس .
دیدنی های تپه نیلوفر آبی:
در این مرکز چند پیکره وجود دارد که دیدن آنها خالی از لطف نیست ، پیکره ها عبارتند از :
سنگ پرستو ((Swallow Stone (Yan Zi Yan )
صخره عقاب (( Eagle Cliff( Fei Ying Ya )
صخره الهه رحمت ((Goddess of Mercy Rock (Guan Yin Yan )
سنگ شیر نر ((Lion Stone ( Shi Zi Shi )

تپه نیلوفر آبی گوانجو

از فراز صخره پرستو به پایین می توان دید که ۴ تخته سنگ دایره وار بر فراز آن هستند ، این صخره های غول پیکر و متزلزل تصویری خیره کننده و مهیج را عرضه می کنند. در فصل بهار و شکوفایی شکوفه ها تاکهای پیچیده بر سنگ ها دیواری سبز رنگ ایجاد می کنند که شبیه به یک نقاشی زیبا به نظر می رسد. این لوکیشن زیبا بارها و بارها در فیلم ها وسریال های تلویزیونی مورد استفاده قرار گرفته است.

تپه نیلوفر آبی گوانجو
اگر از بالای صخره عقاب بر دیواره ها نگاه کنید ، زمین های متقاطع کشاورزی را خواهید دید، زمین های رنگارنگ و حاصلخیز در کناره های رودخانه مروارید تا چشم کار می کند ادامه دارند.
تخته سنگ شیر که در بخش شرقی تپه نیلوفر آبی واقع شده است ، به نظر می رسد که نعره های جانانه ای بر رودخانه مروارید می زند، مردم محلی گاهی به تپه نیلوفر آبی تپه شیر نر نیز می گویند.
یافته های باستان شناسان نشان داده است که تپه نیلوفر آبی در زمان های دور ، تنها یک جزیره کوچک بوده است ، اما با گذشت زمان ، این زمین مرتفع شده و سطح دریا پایین آمده است و باعث پدید آمدن آن چیزی شده که امروز ما می بینیم. تخته سنگ شیر نر ، در اصل یک سنگ در کنار همان جزیره کوچک بوده که با گذشت زمان و فرسایش تدریجی شکل کنونیش را به خود گرفته است.
بهترین زمان برای رفتن به مرکز تفریحی توریستی نیلوفر آبی در زمان برگزاری فستیوالهای گل نیلوفر است.
فستیوال های گل نیلوفر آبی و شکوفه های هلو هر ساله در ماه آگوست در این مرکز برپا می شوند. در این مراسم ویژه بیش از ۱۰۰ نوع مختلف از گل های نیلوفر آبی را ،که گل مقدس مذهب بودا نیز به شمار می رود ، به نمایش می گزارند، و منظره ای رویایی و زیبا پدید می آید که هر کسی از دیدنش لذت بسیار خواهد برد.

تپه نیلوفر آبی گوانجو

ورودی این مجموعه برای بزرگسالان ۶۰ یوان و برای بچه های با قد کوتاه تر از ۱۵۰ سانتی متر ۳۰ یوان است.
ساعات کاری: ۸ صبح الی ۶:۳۰ بعد از ظهر
برای رفتن به این محل کافی است با مترو خط های ۳ یا ۴ به ایستگاه Shiqi Station رفته ، از آنجا با اتوبوس های Shiqiao-Lotus Hill که در ورودی ایستگاه متر ایستاده اند به نزدیک درب وردودی مرکز تفریحی تپه نیلوفر آبی بروید . با ۵ دقیقه پیاده روی درست روبروی درب ورودی مرکز خواهید بود.

ورودی ها

پارک یوکزیو گوانگجو

پارک Yuexiu یوکزیو گوانگجو

تور چین

 

پارک Yuexiu یوکزیو گوانگجو ، بزرگترین پارک در مرکز شهر گوانجو است. این پارک مساحتی حدود ۸۶۰۰۰۰، متر مربع را به خود اختصاص داده است. این پارک سه دریاچه مصنوعی دارد و ۷ تپه مصنوعی در این پارک با الهام از کوه های Yuexiu ساخته شده است ، دلیل نام گزاری پارک نیز به همین موضوع برمی گردد.
پارک Yuexiu  یوکزیو گوانگجو ، ترکیبی فوق العاده از فرهنگ باستانی و بومی شناسی به شمار می رود که به خاطر آبراه ها و تپه های زیبایش و همچنین ارائه فرهنگ باستانی معروف است. از جمله مکان ها ی دیدنی مهم در این پارک می توان به پیکره پنج-قوچ ، برج Zhenhai ، محدوده دیواره شهری سلسله Ming و محدوده میدان Canon می توان اشاره کرد.
پیکره پنج-قوچ یکی از معروف ترین سازه های شهر گوانجو به شمار می رود . به نوعی این پیکره تبدیل به نمادی برای شهر گوانجو شده است. افسانه این قوچها به ۲۰۰۰ سال قبل برمی گردد. گوانجو، شهر ی خشک و بی آب بوده است، با مردمی که هر چه کار می کردند، همچنان از قحطی و تنگ دستی رنج می برده اند. روزی از روزها پنج قهرمان جاویدان در پنج قبای رنگین سوار بر پنج قوچ وارد شهر می شوند ، در حالی که موسیقی افسانه ای مخصوص خود را می نواخته اند . قوچ ها ، دسته هایی از گندم به دهان داشته اند . قهرمانان جاویدان ، دسته های گندم را برای شهر گوانجو و مردمش برجای می گزارند . سپس قوچ ها به سنگ تبدیل می شوند و شهر گوانجو شهری ثروتمند و پرجمعیت می شود. از آن پس گوانجو لقب شهر قوچ ها و شهر خوشه ها را به خود گرفت.

پارک یوکزیو گوانگجو

برج Zhenhai که یکی از سازه های دیگر این پارک به شمار می رود ، با عنوان پنج داستان در بین شهروندان معروف است، یکی از نشانه های شهر گوانجو به شمار می رود. این برج نیز داستان شنیدنی دارد. داستان از این قرار است که Zhu Liangzu ، مرزبان Youngjia سلسله پادشاهی Ming ( 1368-1644) ، دید که گازی زرد و بنفش از فراز کوه های Yuexiu بر می خیزد، جادوگران به او می گویند که این نشانه پادشاهی جدید است. برای مقهور کردن این نشانه ، Zhu Liangzu دستور ساخت این برج را در سال ۱۳۸۰ صادر می کند. در ۶۰۰ سال گذشته این برج ۵ بار از بین رفته است و مجدداً ۵ بار بازسازی شده است. در حال حاضر این برج موزه گوانجو است ، و عرضه کننده و میزبان یادگاران باستانی و اسنادی است که تاریخ گوانجو را در طول ۲۰۰۰ سال نشان می دهند. که به عنوان اولین برج در منطقه Lingnan ( جنوب کوه های Nanling ) شناخته می شود. در حال حاضر برج Zhenhai 28 متر ارتفاع دارد و ۱۶ متر عرض دارد.
کنتراست زیبای رنگ سبز لعاب شیشه های عناوین بر دیواره های سرخ رنج برج ، نمایی برازنده و زیبا به سازه می دهد.
در حالی که آثار تاریخی محیطی زیبا و با آرامش را ایجاد کرده اند ، آواز خواندن پرندگان و فراوانی گیاهی و انرژی و زیبایی طبیعت نیز به پارک فضای خاص داده است. سه دریاچه مصنوعی با نام های Dongxiu ، Nanxiu ، Beixiu فضایی بیش از ۵۰۰۰۰ متر مربع از این پارک زیبا را به خود اختصاص داده اند. در یاچه Donxiu و دریاچه ی Nanxiu ساکن و برازنده هستند، که نقاشی ها و نگاره های هنری را در کنار خود به نمایش می گزارند. دریاچه Beixiu ، با درختان احاطه شده است و برای قایق سواری و ماهی گیری مورد استفاده قرار می گیرد. هر سه دریاچه به وسیله قوس های کمانی شکل به یکدیگر متصل شده اند و به وسیله راه روها و عمارت های کلاه فرنگی تزئین شده اند. در این پارک گاه گاهی نمایشگاه های گل و گیاه برگزار می شود.

پارک یوکزیو گوانگجو

به عنوان یک پارک جامع ، پارک Yuexiu ، پارکی کاملی به حساب می آید، در فضای پارک ، استخر شنا ، رستوران های مختلف ، ورزشگاه ، غرفه های مختلف کوچک و بزرگ و موزه هنر تعبیه شده است . تمامی این ها در فضاهایی سرشار از گل و گیاه ، برای بازدید کننده ها گذران زمان خوشی را رقم می زنند.
پارک Yuexiu پنچ دروازه دارد، دروازه روبرویی ، غربی ، شرقی ، شمالی و جنوبی. خطوط اتوبوس مختلفی در ورودی های این پارک دیده می شوند و شما می توانید با خط ۲ مترو نیز به پارک دسترسی یابید.
این پارک هزینه ورودی ندارد و مجانی است و ساعت کاری آن از ۶ صبح تا ۱۰ شب است.

مرکز گلف Chimelong گوانگجو

مرکز گلف Chimelong گوانگجو

تور چین

مرکز گلف Chimelong گوانگجو

 

در حال حاضر مرکز گلف Chimelong بزرگترین مرکز تمرین گلف در جهان به حساب می رود. این مرکز زمینی به مساحت بیش از ۰٫۱۲ مایل را در برگرفته است . در این مرکز بیش از ۱۰۰ استاندارد بین المللی ، زمین های با مساحت بالا، زمین های اختصاصی ، فایر وی ها وجود دارند. و علاوه بر این ها ۰٫۳ هکتار زمین های چمن اضافی بزرگ نیز وجود دارند که می توانند به صورت همزمان برای بالا بردن مهارت های گلف افراد مورد استفاده قرار گیرند. در کنار اینها ، بیش از ۵۰ فایر وی آموزشی حرفه ای برای تازه کارها برای یادگاری مهارت های اولیه وجود دارد.
این مرکز ، از همکاری برخی از ورزشکاران حرفه ای این رشته از هنگ کنگ برای بهتر کردن مهارت علاقه مندان به این بازی بهره می برد.
علاوه بر آنچه گفته شد ، مرکز تفریحی Chimelong گوانجو ، ۲ هتل و یک رستوران با غذای محلی دارد. نام این هتل ها : هتل Chimelong ، هتل Xiangjiang Fanyu و نام رستوران Xiangjiang است. بازدید این محل از نزدیک مطمئناً لذتی بیش از حد توصیف را به شما خواهد داد.

پارک کروکودیل ها گوانگجو

پارک کروکودیل ها گوانگجو

تور چین

پارک کروکودیل ها گوانگجو

پارک کروکودایل ها نوعی پارک با ایده پردازی خاص است که ، تماشای کروکودیل ها را همراه با محیط ها و باغ های بومی و اجرای برنامه های حیوانات و تحقیقات علمی را در یک مکان فراهم آورده است. این پارک را می توان به ۷ بخش تقسیم کرد : منطقه تعمیم علمی ، منطقه تعامل مرکزی ، منطقه نمایشگاهی رویش، منطقه کار و بار، منطقه سرگرمی. این پارک بزرگترین مزرعه نگهداری کروکودایل در دنیا به حساب می آید و خانه حدود ۱۰۰۰۰۰ کروکدایل است . این یعنی بیش از ۷۰ درصد جمعیت کل کروکودایل های چین در این پارک زندگی می کنند. شما در این پارک می توانید جالب ترین کروکدایل ها را همراه با مربیان تایلندی معروفشان ببینید. شما علاوه بر این ها

می توانید به کروکودایل ها غذا هم بدهید ، به این ترتیب هیجان در آمدن ناگهانی کروکدایل ها از آب را از آن خود خواهید ساخت.
هزینه ورودی این مجموعه ۶۰/۳۰ یوان است.
ساعات کاری : ۹:۳۰ بعد از ظهر تا ۱۷:۳۰ شب می باشد.
پکیج های بلیط ها :
۱- پارک کروکودایل + هر یک از موارد بالا ۲۰۰/۱۰۰ یوان
قیمت های کمتر بعد از علامت «/» که در بالا آورده شده است مربوط به بچه های با قد ۱٫۲ تا ۱٫۵ متر و سالمندان بالای ۶۵ سال است.
هر آدم بالغ می تواند یک کودک با قد کمتر از ۹۰ سانتی متر را با خود مجانی وارد کند.
در مورد بلیط هایی که با سیرک بین المللی Chimelong همراهند باید حتماًn هر دو بلیط در یک روز استفاده شوند ولی در مورد سایر موارد ، افرا د می توانند هر یک از مکان ها را در یک روز ببینند. اما تنها یک بار اجازه ورود به هر مجموعه را در دو روز خواهند داشت.
برای رفتن به پارک کروکودایل ها می توانید خط مترو شماره ۳ را سوار شده وn در ایستگاه Hanxi Changlong Station پیاده شوید. از آنجا تا پارک کروکودایل ها را می توانید با اتوبوس های خطی مجانی پارک کروکودایل ها بروید.

سیرک بین المللی Chimelong گوانگجو

سیرک بین المللی Chimelong گوانگجو

تور چین

سیرک بین المللی Chimelong گوانگجو

سیرک بین المللی Chimelong ، بزرگترین گروه حرفه ای سیرک در تمامی دنیا به حساب می آید، این سیرک از زمان بازگشایی خود در سال ۲۰۰۰ تا کنون به صورت مداوم ، به نمایش های خود در کلاس جهانی ادامه داده است. نمایش جدید این گروه با عنوان « Forest Code » به شکل موفقیت آمیزی حسی روشن را با اقتباس از نمایش « You are there » با نورپردازی های ویژه و صحنه سازی های با قابلیت حرکت نمایش ایجاد می نماید. نمایش حرکات آکروباتیک « One Hand Balance »یکی از نقاط درخشان لیست برنامه های جدید سیرک بین المللی Chimelong به شمار می رود. در این نمایش ، دختری در قالب یک پری نمایش داده می شود که در جنگلی است ، نمایش حرکات و پیچ و تاب این دختر با نواخته شدن ملودیها ی موزون در حالی که پرنده های رنگارنگ و زیبا یی از جمله طاووس و فاخته سفید و طوطی ها در اطرافش پرواز می کنند و قدم میزنند تصویری حیرت انگیز و رویایی را ایجاد می کند . اگر تا کنون نمایشی از حیوانات درنده در کنار گیاه خواران ندیده اید نیز این سیرک برای شما دیدنی خواهد بود، نمایش معروف دیگر سیرک نمایش ببرها و اسب ها است که در کنار هم شما را روی صحنه نمایش به هیجان و حیرت خواهند آورد.
هزینه ورودی این مجموعه ۱۸۰/۹۰ یوان است.
ساعات کاری : ۱۹:۳۰ بعد از ظهر تا ۹ شب می باشد.

سیرک بین المللی Chimelong گوانگجو

قیمت های کمتر بعد از علامت «/» که در بالا آورده شده است مربوط به بچه های با قد ۱٫۲ تا ۱٫۵ متر و سالمندان بالای ۶۵ سال است.n
هر آدم بالغ می تواند یک کودک با قد کمتر از ۹۰ سانتی متر را با خود مجانی وارد کند.n
در مورد بلیط هایی که با سیرک بین المللی Chimelong همراهند باید حتماًn هر دو بلیط در یک روز استفاده شوند ولی در مورد سایر موارد ، افرا د می توانند هر یک از مکان ها را در یک روز ببینند. اما تنها یک بار اجازه ورود به هر مجموعه را در دو روز خواهند داشت.
برای رفتن به سیرک بین المللی Chimelong می توانید خط مترو شماره ۳ راn سوار شده و در ایستگاه Hanxi Changlong Station پیاده شوید. از آنجا تا سیرک بین المللی Chimelong می توانید با اتوبوس های خطی مجانی مخصوص سیرک بین المللی Chimelong بروید.

پارک آبی Chimelong گوانگجو

پارک آبی Chimelong گوانگجو

پارک آبی Chimelon

تور چین

پارک آبی Chimelong گوانگجو

پارک آبی Chimelong گوانگجو  ، بزرگترین مجموعه پارک آبی در آسیاست و بیشترین تعداد بازی های آبی را در جهان دارد. تمامی بازی های داخل این پارک به وسیله خبرگان برتر جهانی این کار طراحی و ساخته شده اند. خیلی از دستگاه ها ی این پارک جوایز متعدد بین المللی را از آن خود ساخته اند. به عنوان مثال ، دستگاه Tronado ، بازدید کننده ها را سوار بر قایق های شبیه به گل چهارپر بر سرسره ای روان بالا و پایین می کند و در نهایت آنها را در مسیر رو به پایینی شبیه به مخروطی شیپوری شکل رها می سازد، حسی که به فرد دست می دهد درست مثل این است که در طوفانی سهمگین گرفتار شده باشد. بومرگ خانوادگی نیز یکی دیگر از بازی های پرهیجان این مجموعه است که در آن اعضای خانواده و یا دوستان می توانند در کنار یکدیگر هیجانی متفاوت را تجربه کنند. در کنار تمامی اینها سیستم آب درمانی پیشرفته و تیم اورژانس آسیب دیدگی ها ، همواره نسبت به امنیت دستگاه ها بررسی های لازم را انجام می دهند ، تا در کنار امنیت بتوانند همزمان شادی همه جانبه ای را برای بازدیدکنندگانشان فراهم آورند.
هزینه ورودی این مجموعه ۱۲۸/۷۰ یوان است.
ساعات کاری : ۹:۳۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر ، ( ۹:۳۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر از اول تا ۲۲ سپتامبر)
پارک آبی از ۱۸ اکتبر تعطیل می شود و تا آپریل سال بعد باز نمی شود.

قیمت های کمتر بعد از علامت «/» که در بالا آورده شده استn مربوط به بچه های با قد ۱٫۲ تا ۱٫۵ متر و سالمندان بالای ۶۵ سال است. قیمت های داخل پرانتز مربوط به قیمت بلیط ها از ۸ سپتامبر تا زمان تعطیل شدن پارک است.
هر آدم بالغ می تواند یک کودک با قد کمتر از ۱٫۲ متر را با خود مجانی وارد کند.
در مورد بلیط هایی که با سیرک بین المللی Chimelong همراهند باید حتماً هر دو بلیط در یک روز استفاده شوند ولی در مورد سایر موارد ، افرا د می توانند هر یک از مکان ها را در یک روز ببینند. اما تنها یک بار اجازه ورود به هر مجموعه را در دو روز خواهند داشت.
برای رفتن به پارک آبی Chimelong می توانید خط مترو شماره ۳ را سوار شده و در ایستگاه Hanxi Changlong Station پیاده شوید. از آنجا تا پارک آبی می توانید با اتوبوس های خطی مجانی مخصوص پارک آبی بروید.

ورودی ها

پارک سفری Xiangjiang Chimelong

پارک سفری Xiangjiang Chimelong

تور چین

تور گوانجو

پارک سفری Xiangjiang Chimelong

پارک سفری Xiangjiang Chimelong ، یک باغ وحش باز عالی به شمار می رود، که در تلاش است تا خود را با کلیه استانداردهای بین المللی موافق سازد. این باغ وحش ، بزرگترین باغ وحش باز در تمام آسیا به حساب می رود و خانه بیش از ۴۶۰ گونه مختلف از ۲۰۰۰۰ جانور نادر است. که از جمله می توان به ۵ پاندا، ۱۰ کوالا، پرنده های مورچه خوار هندوراس، اسب های آبی کوتاه قد، کرگدن های سیاه، ببرهای سفید و شیرهای سفید اشاره کرد. شما می توانید با ماشین خود وارد محوطه های بزرگ و مشخص حیوانات مختلف شوید و به آنها غذا بدهید و با آنها عکس بگیرید. البته در مورد حیوانات درنده مانند خرس ها و ببر ها و شیر ها ، یک راهنمای خبره با شما همراه خواهد بود.
هزینه ورودی این مجموعه : ۱۸۰/۹۰
ساعات کاری : ۹:۳۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر
قیمت های کمتر بعد از علامت «/» که در بالا آورده شده است مربوط به بچه های با قد ۱٫۲ تا ۱٫۵ متر و سالمندان بالای ۶۵ سال است.
هر آدم بالغ می تواند یک کودک با قد کمتر از ۱٫۲ متر را با خود مجانی وارد کند.
در مورد بلیط هایی که با سیرک بین المللی Chimelong همراهند باید حتماً هر دو بلیط در یک روز استفاده شوند ولی در مورد سایر موارد ، افرا د می توانند هر یک از مکان ها را در یک روز ببینند. اما تنها یک بار اجازه ورود به هر مجموعه را در دو روز خواهند داشت.
برای رفتن به پردیس Chimelong می توانید اتوبوس خط ۳۰۴ را سوار شوید و درn ایستگاه Xiangjiang Safari Park پیاده شوید ، پس از آن با ۳۰۰ متر پیاده روی به درب ورودی باغ وحش خواهید رسید.