شانگهای

شانگهای

تور شانگهای

تور های شانگهای

شانگهای , شرقی ترین بندر چین و بزرگ ترین و پرجمعیت ترین  شهر این کشور محسوب میشود ؛بندیر با بیش از ۲۳ ملیون نفر جمعیت ۱۸ منطقه و یک ایالت !

 

شانگهای

شهر ۶ هزار کیلومتری شانگهای که به نظر میرسد ۶_۵  برابر تهران باشد بزرگ ترین شبکه متوی دنیا متروی را به طول ۴۰۰ کیلومتر دارد . به علاوه بیشتر از ۹۵۰  خط اتوبوس هم  در این شهر کار میکند و مسیر و زمان بندی  رفت و اماد انها  مشخص است

 این بندر شرقی چین در کرانه چپ رودخانه  هوانگ  پو در جنوب یانگ تسه  با فاصله  اندکی از اقیانوس ارام قرار گرفته و مردم شهر ان را به دو قسمت تقسیم کرده اند منطقه شرق رودخانه و منطقه غرب ان.

شانگهای .یک شهر چهار فصا محسوب میشود که اب و هوای خنک و صافی دارد و دمای متوسط سالانه ان حدود ۱۶ درجه سانتیگراد است به این ترتیب جزو شهرهای است که در هر چهار فصل میتوانید به ان سفر کنید .

شانگهای یکی از شهر های است که کلکسیونی از ترین ها را در خود جمع کرده مثلا این شهر بزرگترین بندر کانتینری بزرگترین پایگاه صنعتی و بزرگ ترین مجتمع فولاد پتروشمی بزرگترین کارخانه اتومبیل سازی .هواپیماسازی .کامپیوتر سازی چین بزرگترین برج تلویزیونی اسیا بزرگترین شبکه تلویزیونی کابلی دنیا و بلاخره سریعترین ترن دنیا هم در این شهر قرار دارد .

 

 

شانگهای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *